האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בלונדון וסביבתה

טיסה לונדון

משך טיסה ללונדון מישראל עומד על 3 שעות ו-40 דקות בממוצע.
מספר חברות גם ישראליות וגם אירופאיות מפעילות לפחות טיסה אחת ללונדון מישראל מדי יום, לאורך כל השנה.
מדיניות שמיים פתוחים מחדירה לשוק גם את חברות הלואו קוסט, אלה מפעילות טיסה ללונדון במחירים מאד תחרותיים.
לונדון היא כרך מהפופולארים בעולם ולכן את הבירה האנגלית משרתים מספר נמלי תעופה וחלקם הם מן הנמלים העמוסים בעולם. הרלוונטים הם שלושת נמלי התעופה הבנלאומיים: הית'רו, גטוויק ולוטון.
טיסות המגיעות מישראל ינחתו לרוב בהית'רו אך לא רק, שימו לב ובידקו מראש להיכן מגיעה הטיסה שהזמנתם.  בכל אחד משדות התעופה הללו ערוכים לקבלת מאות אלפי נוסעים מדי יום, האנגלים, כמו האנגלים, ערוכים לתת שירות ללא דופי והכל דופק כמו שעון שוויצרי. בכל אחד מן הנמלים ישנם כל השירותים הדרושים וכולל חנויות, בתי קפה, איזורי פנאי, איזורי עסקים וכמובן תחבורה נוחה ויעילה אל העיר לונדון הכוללת מרכבת תחתיות ורכבת עילית, אוטובוסים, שאטלים וכמובן מוניות וחברות השכרת רכב.
למידע נוסף ראו היתרו, כאמור, לנמל זה מגיעות רוב הטיסות מישראל.

האם נדרשת ויזה לטסים ללונדון?
בעלי דרכון ישראלי אינם נדרשים בהוצאה מוקדמת של ויזה על מנת להיכנס לאנגליה, אשרה תתקבל בעת הנחיתה בשדה התעופה ולרוב תינתן אשרה לעד חצי שנה. לשהות ממושכת יותר יש צורך בהוצאה של ויזה מיוחדת, אם לעבודה, ללימודים או אחר, את הויזה המיוחדת יש להסדיר בפניה לשגרירות אנגליה בישראל. כתובת שגרירות אנגליה בארץ הוא הירקון 192, תל אביב, טלפון: 03-7251222

ניתן לבצע הזמנה של טיסה ללונדון ממגוון גדול של אתרי הזמנות אונליין, אנו באתר ממליצים על הבטוחים שבהם בלבד.
כמובן שאנו ממליצים על הזמנה נפרדת של טיסה ומלון ורצוי הזמנה עצמאית, כך תחסכו עמלות סוכנים. ההזמנה כיום פשוטה וידידותית, כך תוכלו ליהנות ממבחר רב של טיסות ומלונות בלונדון. לחצו: להזמנת טיסה בקלות ובעברית. ולהזמנת מלון ראו מלונות בלונדון

הזמנת טיסה ללונדון מאתרים ישראלים בעברית
אם אתם בעניין של הזמנת טיסה ללונדון מספק ישראלי (העדפה של רוב הגולשים) תוכלו להשתמש במנוע החיפוש וההזמנה של אתר Flight Booking ואתר גוליבר, מנסיוננו האתרים הללו בטוחים ונוחים להזמנה והשירות זמין וטוב במידת הצורך. תוכלו לבחור בין טיסת צ'ארטר או טיסה סדירה ללונדון המוצעות אתר Inlondon מצוי בקשר עם חברות המפעילות טיסות ללונדון אם אתם זקוקים לעזרה בנושא הזמנת כרטיסי טיסה ללונדון לבודדים או בקבוצות גדולות, פנו למחלקת טיסות שלנו בטלפון: 03-5023777 המחלקה פועלת בימים א-ה.

טיסה ללונדון דרך אתונה

שימו לב שבשל התיירות הגבוה ביוון שמגיעה מלונדון מתקיימות מספר טיסות מדי יום מאתונה ללונדון ובמחירים לעתים של עשרות יורו בודדים, שלוש חברות מעפילות טיסות מאתונה ללונדון ומספר גדול יותר של טיסות מתקיימות מתל אביב לאתונה כך יוצא שלעתים טיסה ללונדון עם קונקשן באתר עשוייה להיות לכם זולה יותר מטיסה ישירה ללונדון, ראו עוד מידע על טיסות לאתונה באתר אתונה הישראלי : טיסה לאתונה

 

השכרת רכב
ממשיכים לטיול באנגליה ולא ישירות לחופשה עירונית? הזמינו רכב מבעוד מועד ואיספו אותו בשדה בעת נחיתתכם. היום כבר לא צריך סוכן על מנת להזמין רכב. כל ההצעות הכי אטרקטיביות ביעד שלכם מרוכזות בממשק אחד, שהוא בטוח וגם קל ופשוט להזמנה.
לכל ההצעות היכנסו ל-הזמנת רכב, עדכנו תאריכים, בחרו את הרכב המתאים לכם וצאו לדרך. רק אל תשכחו: באנגליה נוהגים אחרת, הכל הפוך. סעו בזהירות!


 זקוקים להמלצות לינה בלונדון או בשדה התעופה של לונדון?
פרטו בטופס מה מחפשים, באילו תאריכים ולאיזה הרכב נוסעים ונשמח לשלוח המלצות לינה בהתאם: