האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בלונדון וסביבתה

טיול בלונדון

לונדון היא עיר מופלאה ויש הרבה מה לראות, ללא ספק יום אחד זה לא מספיק, עם זאת קיבצנו לכם מספר אתרים בלונדון לנוחיותכם. להלן טיול בלונדון

טיול בלונדון
נתחיל את הטיול בלונדון כמובן בבוקר, Westminister Abbey, כנסיה אשר בה נמלכו רוב מלכות והמלכים של אנגליה, כנסיה עתיקת יומין אשר ניתן לזהות חלקים ממנה כבר משנת  1050, האתר נפתח ב  9:30 בבוקר ורצוי להגיע מוקדם. האתר נמצא ממש בלב לונדון ליד בניין הפרלמנט. אם בבניין הפרלמנט עסקינן אז נמשיך בטיול בלונדון לכיוון בניין הפרלמנט היכן שעומד איתן ויציב ה  Big Ben , מכיוון שהכניסה למבנה כרוכה בעמידה בתור לאורך זמן  [ ואין לנו זמן, הרי זהו טיול בלונדון של יום אחד ] נוותר על הכניסה אך נתרשם מהמבנה הניאו גוטי המדהים.

נמשיך בטיול בלונדון צפונה לרחוב  Whitehall ונגיעה למשכנו של ראש הממשלה הבריטי. בקצה  Whitehall תוכלו להגיע ל  Trafagar square כיכר אשר בה נערכים הפגנות לרוב. בכיכר ישנה קשת  Admiralty arch, עברו דרך הקשת והמשיכו עד אשר תגיעו ל  Backingham Palace , משכן המלכה, אם יש לכם זמן תוכלו לצפות ב 11:30 בהחלפת המשמר, אטרקציה פופולארית בלונדון.

 חזרו על עקבותיכם חזרה דרך הקשת והגיעו ל st. James Park , זהו פארק אלגנטי ונעים בו תוכלו להתפנק על פיקניק. בחלק הצפוני של הכיכר תוכלו למצוא את ה National Gallery, גם אם זמנכם קצוב נסו להיכנס לגלריה ולהתרשם מגדולי האמנים בהיסטוריה. המשיכו צפונה אל  Charing Cross Road הגיעו לכיכר  Leicester שם תוכלו לרכוש כרטיסים לאחת מההופעות או ההצגות ב West End . הגיעו לרחוב Starnd ל  Southampton Steet כנסו ל  Covent Garden , שם תוכלו להנות מהופעות רחוב כמו שרק באירופה יש, אם יש לכם זמן אז כנסו למוזיאון התחבורה של לונדון.

המשיכו על רחוב  James Street קחו את קו פיקדילי  Norhbound תחנה אחת ל Holborn החליפו לקו  Central Line מזרח, שתי תחנות  ל St.Paul's Cathedral , העליה לכנסיה אינה קלה אך הכנסיה בהחלט חוויתית, הכנסיה בנויה כך שכאשר הינכם בתוך הכיפה אתם יכולים ללחוש דבר מה והישמעו זאת באופן ברור בצד השני, אטרקציה לחלוטין מעניינת וכייפית. מחוץ לקתדרלה ישנם אוטובוסים , אוטובוסים שתי קומות אדומים הידועים בכל העולם, עשו מה שרוב התיירים עושים ועלו על נסיעה כזו. לאוטובוס קוראים  Routmasre Bus והוא יוצא כל 15 דקות.

לאחר מכן המשיכו את הטיול בלונודון למצודת לונדון או  Tower of London , מבנה הקיים זה 900 שנה, היה לבית כלא לאנשי המלוכה, מומלץ ללכת לראות את תכשיטי הכתר, כלי נשק ועוד כל מיני חפצים מתקופות אפלות יותר. המשיכו מזרחה לעבר מצודת הגשר, אחד הגשרים הפופלארים בעולם.  Tower of Bridge הוא גשר מתרומם אך יש לו אלמנטים של גשר תלוי.

בקטע הצפוני של הגשר בצד המזרחי, ישנו פאב  Dickenes Inn, המקום קיים כבר מ  1700,  לא ניתן להעביר טיול בלונדון ללא פיינט, בואו לסגור את הטיול עם בירה, אם הינכם רעבים אז ניתן לאכול במקום , המקום מתמחה בפיצות.

זוכרים את הכרטיסים שקניתם בצהריים, אז זה הזמן לנצל אותם, לכן סיגרו את הטיול בלונדון עם מופע או הצגה ב  West End. תהנו.

זקוקים לעזרה בנושא המלצה על מלונות מומלצים בלונדון, השאירו פנייה בטופס הכחול המצורף וצוות השרות ישמח לעמוד לרשותכם, השרות ללא תשלום.

ראו גם טיול מודרך בלונדון [ עברית ] וגם מלונות בלונדון

תם הטיול בלונדון.