האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בלונדון וסביבתה

מזג האויר בלונדון

יוצאים לחופשה בלונדון? זה הזמן לספר לכם על מזג האויר בלונדון לפני הנסיעה שכן מזג האויר בלונדון לא יזכיר אפילו במעט את מה שאנחנו הישראלים רגילים אליו פה בארץ. אמרו שלום לזיעה, לדביקות וליובש של ארץ המדבר הקטנה שלנו וקבלו רעננות ואויר שלא הכרתם. לפניכם סקירה שנתית של מזג האויר בלונדון, כמובן וכמובן שכדאי להתעדכן גם כמה ימים לפני הטיסה שלכם כדי לדעת מה קורה שם בזמן אמת.

הזמן מלון בלונדון ישירות ללא עמלות הזמנה

מזג האויר בלונדון מאפשר להכל להיות כלכך ירוק ומקסים מסביב מה שאומר המון גשם! מכיוון שלונדון נמצאת על אי המוקף בים, מזג האויר בלונדון משתייך לקבוצת האקלים האוקייני, מה שאומר שאין תנועות קיצוניות חריפות מידי, הקייצים ממוזגים והחורפים גשומים מאד, אך לא נוהגים לצנוח הרבה מתחת לאפס. אם הכרתם פעם אנגלי שביקר בחורף בארץ בוודאי יצא לכם לשמוע אותו אומר לפחות מאה פעמים What a brilliant weather! ולא בכדי, האנגלים שוחים להם באינסוף משקעים שנתיים, גשם הוא המצב הרגיל ובימים שלא יורד, הם רוב היום עסוקים בלומר אחד לשני כמה מזג האויר נפלא ונהדר! העונה המומלצת ביותר לנסיעה היא עונת האביב-קיץ, בין חודש מרץ לאוקטובר, זוהי כמובן גם העונה המתויירת והעיר מלאה בהמון אנשים שמחזיקים מצלמות, מצביעים, ומתפעלים מהכל. אך גם בחורף יש בלונדון קסם רב, ערפל לבן וסמיך עוטף את העיר ומשרה מסתוריות רומנטית ברחובות, וזוהי עונה שאפשר למצוא כרטיסי טיסה בזיל הזול ולהשאיר קצת כסף לקנות מעיל רציני וכפפות.. 

הזמינו מלון בלונדון דרך אתר זה המקשר ותקבלו מאיתנו מדריך ומפת לונדון מתנה
לרשימת כל 849 בתי המלון של לונדון וביצוע הזמנה
לחצו כאן
לאחר ההזמנה שלכם שילחו לנו את שם המלון בו ביצעתם הזמנה למייל [email protected]
ואת כתובת הדואר שלכם למשלוח המדריך והמפה של לונדון.

קיץ
עונת הקיץ נמשכת מחודש יוני ועד לחודש אוגוסט, בקיץ שיגרתי הטמפרטורה נעה סביב ה22 מעלות במשך היום, והימים שמשיים ונעימים להסתובבות ובילוי בחוץ. כמובן שהיו קייצים חמים יותר עם טמפרטורות שהגיעו גם עד לשלושים אך אלו מחוץ לשיגרה. כמו כן בקיץ הימים ארוכים והאור ממשיך עד לתשע בלילה, מה שמאפשר לכולם לצאת לרחובות ולחגוג את ההפוגה של הגשם. ישראלים יקרים שימו לב! אמנם אלו חודשי הקיץ אך זהו קיץ שונה מאד מבארץ, הצטיידו בבגדים קצרים אך גם במעיל גשם, ובבגדים ארוכים לימים קרים יותר וללילות שהטמפרטורה יורדת לכ12 מעלות ופחות. הטמפרטורה הגבוהה ביותר שנמדדה אי פעם בלונדון הייתה 38 מעלות כחלק מגל החום הקיצוני שתקף את אירופה, זה קרה ב10 לאוגוסט בשנת 2003 (מה זה 38 מעלות? קטן עלינו..) טיפ: כשאתם נוחתים אחד הדברים הראשונים והטובים ביותר שתוכלו לעשות למען הטיול בלונדון הוא לקנות מטרייה קטנה ומתקפלת שתשב לכם בתיק ותציל אתכם ממקלחות בלתי צפויות! 

סתיו
הסתיו בלונדון מקסים והוא נמשך בין החודשים ספטמבר ועד לנובמבר, הכל מצהיב ומאדים ומתחיל לנשור ומתכונן לחורף המתקרב, מזג האויר בלונדון בסתיו הוא הפכפך, ימי שמש קרירים לצד ימי גשם אפרוריים, אם אתם מחפשים יציבות תשכחו מזה. מומלץ להצטייד בבגדים ארוכים דקים ובנוסף במעיל טוב ומטרייה. רוחות קרות עלולות לנשוב אז כדאי מעיל אטום לרוח. זוהי עונה מיוחדת לבקר בעיר לפני הקור ומחירי הטיסות והמלונות מתחילים להיות סבירים יותר.

חורף
בלונדון באמת יש חורף! עם גשם ורוח וקור מקפיא והכל! ממש כמו שמספרים! החורף בלונדון נמשך בין החודשים דצמבר עד פברואר. מזג האויר בלונדון בחורף הוא קר קר, ימים עם רוחות עזות שמקפיאות, גשם וגשם, שלוליות, שמים קודרים וערפל סמיך וחלבי עוטפים את העיר. למרות מה שרבים נוטים לחשוב לא יורד הרבה שלג בלונדון. הטמפרטורה במשך היום נעה סביב ה8 מעלות צלזיוס ויורדת בלילה עד האפס. בשנים האחרונות החורפים נהיו קרים יותר והקיפאון פקד את העיר מספר פעמים, אך בשיגרה מעטים מקרי השלג. כמו כל עיר גדולה לונדון גזי החממה הרבים שנפלטים אליה מוסיפים כמה מעלות למזג האויר, כך שגם אם יורד שלג כמה עשרות קילומטרים ממנה בה לא ירד. אם החלטתם לנסוע בעונה הזאת קודם כל אתם אמיצים, ודבר נוסף תהנו מחוייה מיוחדת במינה! האנגלים מתורגלים אל הקור והם מחממים היטב מקומות ציבוריים ומקומות בילוי. בחורף הבפנים הופך להיות החוץ, כולם מתגודדים להם בפאבים ומסעדות, מצטופפים ומתחממים. ברחובות אנשים רכוסים היטב, עם שכבות עבות, מעילים טובים, כפפות, כובעים וצעיפים מתנופפים. הצטיידו היטב בביגוד חם, בשכבות רבות וכל דבר שישמור אתכם חמים ומרוצים.  

אביב
האביב בלונדון דומה לסתיו, גם כאן מזג האויר בלונדון מתהפך ומשתנה בפתאומיות. חודשי האביב נמשכים בין מרץ לחודש מאי. הטמפרטורות באביב נעות בין 10-13 ביום וכ4-6 מעלות בלילה, עדין קר מאוד אבל הקיץ מתקרב וכולם מתרגשים ופורחים.

London Weather Tip: לפניכם רשימה של הטמפרטורה הממוצעת בלונדון לאורך כל חודשי השנה:
ינואר : טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 2 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 7 מעלות צלסיוס.
פברואר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 2 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 8 מעלות צלסיוס.
מרץ: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 3.8 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 10 מעלות צלסיוס.
אפריל: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 5.2 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה:.13 מעלות צלסיוס.
מאי: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 8 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 17 מעלות צלסיוס.
יוני: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 11 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 19 מעלות צלסיוס.
יולי: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 13.3 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 22  מעלות צלסיוס.
אוגוסט: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 13.6 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 22 מעלות צלסיוס.
ספטמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 11  מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 19  מעלו צלסיוס
וקטובר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 8 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 14 מעלות צלסיוס.
נובמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 4 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 10 מעלות צלסיוס.
דצמבר: טמפרטורה ממוצעת נמוכה: 3.3 מעלות צלסיוס טמפרטורה ממוצעת גבוהה: 8.8 מעלות צלסיוס.

חופשה נעימה! הצטיידו בהתאם למזג האויר בלונדון לפני הנסיעה!

זקוקים להמלצה על כל נושא הקשור לביקור שלכם בלונדון? השאירו לנו פנייה בטופס הכחול המצורף וצוות השרות ישמח לעמוד לרשותכם ללא תשלום.ראו גם מזג אוויר ביוון

ראו גם : מלונות בלונדון