האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בלונדון וסביבתה

הזמנת טיסה ללונדון

להזמנת טיסה ללונדון לחצו כאן > עד 75% הנחה על בתי מלון בלונדון לחצו כאן להזמנה

טיסה זולה ללונדון

ע"פ סקר שערך אתר לונדון הישראלי בקרב 1000 גולשים, מחיר זול לטיסה זולה ללונדון עומד על כל סכום מתחת ל 400 דולר, טיסות ללונדון שמחירן גבוהה מ 400 דולר אינן נחשבות לטיסות זולות ללונדון, בפועל יוצר שיש מעט מאד אם בכלל טיסות זולות ללונדון שהוא אחד היעדים המובחרים עבור התייר הישראלי, חברות הסדיק בדרך כלל מציעות מחירי כרטיסים של בין 430 דולר ל 650 דולר, זה בהחלט לא זול, אלה אפילו יקר בהחשב בעובדה שיעדים לא כל כך רחוקים מלונדון כמו פריז למשל מוצעים לעתים ב 50% פחות.

הוא אתר בינלאומי המאפשר חיפוש והזמנה של טיסות לכל העולם online ונחשב כיום לאחד משלושת מנועי החיפוש החזקים והמאובטחים בעולם להזמנת טיסות, בין הטיסות ניתן גם למצוא כרטיסי טיסה ללונדון מיעדים רבים בעולם וגם מישראל, skyscanner למעשה מבצעים חיפוש בכל אתרי ההזמנות הבינלאומיים והבטוחים לביצוע הזמנות טיסה online ומביא לכם את התוצאות הטובות ביותר, מספר גדול של גולשים באתר איי יוון הישראלי ביצוע כבר רכישות של טיסה ליוון דרך skyscanner, הערה : מלון עשוי להיות מוצע לכם להזמנה לאחר תהליך הזמנת טיסה זולה ללונדון , דווקא בנושא מלונות נראה שהזמנה דרך booking נוחה וזולה יותר, בהצלחה!

אתר אינטרנט בינלאומי נוסף המאפשר הזמנת כרטיסי טיסה זולה ללונדון ממגוון יעדים בעולם גם skyscanner לעתים קרובות מביא תוצאות מתוך אתר הזמנה זה בטיסות למגוון יעדים ובקו הטיסות תל אביב - לונדון הוא מביא יותר תוצאות, בדרך כלל לא צפוי הבדל מהותי בהזמנת טיסה ללונדון ב skyscanner או ebookers אך לעתים ההזמנה באתר זה זולה יותר או מציגה יותר אפשרויות, בכל מקרה, אם אתם בחיפוש טיסה ליוון תוכלו לנסות לבצע חיפוש גם באתר זה.

שרות ששולח לכם הודעה ב sms לטלפון הנייד שלכם ומעדכן בכל פעם שמתפרסת טיסה זולה ללונדון במחיר זול במיוחד, כולל טיסות זולות לנמתי תעופה משניים של לונדון ואנגליה, ולעתים גם יעדים מיוחדים בבריטניה אליהם טיסות בודדות מדי עונה, השרות אמנם בתשלום של 2 ש"ח לעדכון אבל סטטיסטית אם אתם באמת מתכוונים להזמין טיסה ללונדון בטוח שתרויחו ממנו אם תהיו רשומים אליו לפחות 2-3 חודשים, יש כאלה שרשומים אליו כל הזמן ומצליחים להזמין טיסות זולות לכל העולם, זיכרו שטיסות זולות הם בדרך כלל תוצר של טיסה שיש עליה מספר מקומות פנויים אחרונים, רק המקורבים לצלחת או אנשים שחורשים על כל אתרי התיירות כל היום יכולים למצוא את הטיסות הללו, שרות smstravel יעדכן אתכם על ירידה במחיר ותוכלו ישר לבצע הזמנה לטיסה זולה במקום לבזבז את כל היום על חיפוש כזו

הערה בנושא אבטחה בהזמנת טיסה זולה ללונדון באתרי אינטרנט
אתרי האינטרנט שפורטו בעמוד זה הינם אתרים מאובטחים ובטוחים לביצוע הזמנת טיסה ללונדון ובכלל טיסות לכל העולם באינטרנט, ייתכן ויש עוד מספר אתרים אמינים שלא קישרנו אליהם בעמוד זה, אך זיכרו שיש גם אתרים שאינם מאובטחים מספיק לביצוע הזמנות של טיסות באינטרנט, אם מצאתם טיסה זולה מאד ללונדון או לכל יעד בעולם באתר בלתי מוכר, בידקו את מהימנותו, לעתים חיסכון של כמה דולרים עשוי להרוס לכם את כל החופשה, עקב כרטיס טיסה שלא נרשם, או אתר שלא העביר את המידע כנדרש או תקלות רשת ואבטחה נוספות אפשריות.

עם זאת חיפוש במקביל במספר אתרי הזמנות באינטרנט יכול בהחלט לעזור לכם למצוא כרטיס טיסה זול ללונדון, ישנם כ 10 אתרי הזמנות מובילים באינטרנט, חלקם מציעים דילים טובים בתקופות מסויימות בשנה וכדאי לבצע השוואת מחירים, להלן קישורים לכל האתרים בהם תוכלו לחפש טיסה זולה ללונדון :

למי שסובל בטיסות התמזל מזלו! טיסה ללונדון היא קצרצרה ויחסית עוברת מהר מאוד, אורכה כחמש שעות לכוון הלוך וארבע פלוס לכיוון חזור, תלוי במזג האויר כמובן. באם אתם מתכננים טיסה ללונדון, כיום כבר יש מספר לא מבוטל של אופציות אפשריות, המאפשרות חופשה בתקציבים משתנים, התאימו לעצמכם חופשה לפי יכולתכם, הרשימה לפניכם:

טיסה ללונדון בקו של טיסות סדירות
החברות הגדולות והמהימנות מפעילות קו טיסה ללונדון דרך קבע ויש לכם את השקט שהטיסות יצאו בזמן (ואם לא, אולי תקבלו פיצוי כספי?), שהמטען שלכם מבוטח, ושהצוות והפינוקים בטיסה ינעימו את זמנכם כמה שאפשר. טיסות סדירות קבועות מראש ומסונכרנות עם כל הגורמים ביעילות המירבית ובניסיון רב, כמו כן אלה יתנו מענה במידה ותרצו לשנות או לבטל את כרטיסי הטיסה, אמנם תצטרכו לשלם קנס כספי הקבוע מראש, אך האופציה לשינוי קיימת ואף נפוצה ביותר, וחברות התעופה הגדולות יציעו לכם אלטרנטיבות רבות ושירותיות. חברות גדולות כאלה המפעילות טיסה ללונדון קו תל אביב לונדון הן: אל-על, ובריטיש איירוויס British Air ways. חברות אלה מוציאות יותר מארבע טיסות קבועות ביום, שתים בבוקר ושתיים בערב. הקו בן גוריון הית'רו הינו קו פופולרי ביותר והטיסות מלאות. כמובן שאלה הטיסות היקרות ביותר שכן התנאים הטובים, המהימנות והשירות מעלים משמעותית את המחיר. המחירים ינועו סביב ה1000-500 דולר תלוי כמובן בעונת הטיסה. כמו כן ישנה אופציה נוספת המוזילה מעט את עלות הטיסה ללונדון, גם כאן מדובר בטיסות סדירות אך הפעם עם קונקשיין.

טיסה זולה ללונדון עם קונקשיין
אם אתם מתמצאים בחיפוש טיסות באינטרנט ולא איכפת לכם לעצור ביעד אחר באירופה בדרככם ללונדון, חפשו טיסות היוצאות מבן גוריון ליעדים שונים כגון אתונה, איסטנבול, בודפשט ועוד, ומשם ממשיכות ללונדון. כאמור טיסות קונקשיין מומלצות בדרך כלל ליעדים רחוקי טווח, וטיסה ללונדון לא מתאימה לקטגוריה הזאת אך לפעמים אפשר ליפול על הצעות שוות ואולי אפילו לשלב חצי יום ביקור במדינה אירופאית נוספת. חברות ששוה לחפש אצלן טיסה ללונדון עם קונקשיין: TAROM (דרך בוקרשט), TURKISH AIRLINES (דרך איסטנבול), IBERIA (דרך ברצלונה), CSA (דרך פראג), MALEV HUNGARIAN AIRLINES (דרך בודפשט), LUFTHANSA (דרך פרנקפורט), SWISS INT'L (דרך ציריך), ALITALIA (דרך רומא), OLYMPIC (דרך אתונה), ROYAL JORDANIAN (דרך עמאן), CYPRUS AIRWAYS (דרך לרנקה), AUSTRIAN AIRLINES (דרך וינה).

טיסה זולה ללונדון בצ'ארטר\טיסת שכר ללונדון
בעבר החברות הגדולות ניהלו מונופל על קו תל אביב לונדון, ואפשרויות הטיסה היו מוגבלות ויקרות יחסית, כיום ישנם מספר חברות המפעילות טיסת שכר ללונדון ומאפשרות מחירים נוחים יותר. טיסת שכר מוגדרת כזולה משמעותית, את טיסות השכר מפעילות חברות קטנות יותר, עם מטוסים וצוות קטן יותר. דוגמא לחברה כזו היא חברת איזי ג'ט easyjet שפתחה קו חדיש בנובמבר 2009 המאפשר טיסות במחירים זולים מתמיד. הקוץ בטיסה בחברת איזיג'ט היא שהטיסות יגיעו לשדה תעופה מרוחק בלונדון ועלות האוטובוס שייקח אתכם הוא סביב ה14-18 פאונד נוספים שכדאי שתקחו בחשבון, כמו כן שימו לב לעמלות כרטיסי האשראי כאשר אתם רוכשים כרטיס באינטרנט. טיסת איזיג'ט היא יותר צפופה כזו, המטוסים קטנים והצוות פחות מפנק. אבל ההצעות של הטיסות שאינן בעונת התיירות כלכך זולות שאי אפשר להאמין, לפעמים זול יותר לטוס ללונדון מלטוס לאילת :) חפשו טיסת שכר ללונדון, או הירשמו ל
smstravel ואנחנו נדאג לידע אתכם במחירים הכי מצחיקים של טיסה ללונדון. את חברות הטיסה, תעריפים וזמני הטיסה לניו יורק תוכלו לדעת רק ממש בסמוך לזמן הטיסה ובאתרים של טיסות שכר. המחירים יכולים לנוע בין 90-180 פאונד, אך אלו פרטי מידע המשתנים בהתאם לעונה ולזמינות ולא ניתן לדעת מראש.

הליך ההזמנה באינטרנט פשוט וקל, בסיום ההזמנה תקבלו כרטיס טיסה אלקטרוני בדוא"ל, בכל העולם יותר ויותר אנשים מזמינים טיסה באינטרנט ולא אצל סוכן נסיעות הגובה עמלה של  עד כ 20% להלן הקישורים והמידע לכל אתרי ההזמנות הגדולים והבטוחים בעולם, המלצה : שימרו עמוד זה שלנו למועדפים שלכם, צאו מכאן לכל העולם וחיסכו כסף רב בהזמנת שרותים תירותיים באינטרנט!  בנוסף נסו לבדוק טיסות ללונדון בעזרת מערכת אתר ebookers אתר זה מציג טיסות ללונדון של כל חברות התעופה בעולם, תוכלו לבצע באתר חיתוך בחיפוש הטיסה לפיי מרחק, עלות, מהירות וכיוצ"ב ולבצע הזמנה של טיסה ללונדון באופן מאובטח דרך אתר ראו באנר קישור לאתר. טיסה ללונדון דרך ebookers

ראו גם : טיסה ללונדון  טיסה לאתונה

שדות תעופה בלונדון
בלונדון חמישה שדות תעופה פעילים, לפניכם ארבעה רלוונטים לטיסות מישראל, הטיסה ללונדון תינחת באחד מהיעדים הבאים, תלוי באיזו חברת טיסה בחרתם לטוס-

שדה התעופה הית'רו HEATHROW
שדה התעופה הגדול והעמוס ביותר בלונדון, נחשב לאחד משדות התעופה המתקדמים בעולם, אליו מגיעות מרבית טיסות החוץ של לונדון. ממוקם כ30 קילומטרים ממערב למרכז העיר לונדון. דרכי הגעה- הדרך המהירה ביותר היא לקחת רכבת Heathrow Express הרכבת מגיעה לתחת Paddington הנמצאת במרכזה של העיר לונדון משך הנסיעה הוא 15-20 דקות. האופציה הזולה ביותר היא לקחת את הרכבת התחתית, קו פיקדילי למרכזה של לונדון, אך משך הנסיעה הוא ארוך פי שתיים. כמובן שיש גם אוטובוסים: קו N9 יוצא כל חצי שעה לכיכר טרפלגר במרכז לונדון, פעיל בין השעות 5:30-24:00. אפשר גם לקחת מונית ולבקש שהנהג יפעיל את המונה.

London Hithrow Tip
 בנמל הית'רו ישנה שיטת שילוט מיוחדת באמצעות סמלים קטנים באיזור המסעדות תוכלו לגשת ישר למה שמתאים לכם ביותר מבלי לחפש ולהתבלבל.
האייקונים שתראו ומשמעותם: ספל קפה- הכוונה לבית קפה המציע משקאות חמים ומאפים בלבד, מתאים למי שיש מעט זמן להעביר לפני הטיסה.
קרקר אכול- איזור לקניית חטיפים קלים בלבד על הדרך לטיסה.
כוס יין- מקום המגישים שתייה אלכוהולית החל מבירה ועד לכוסית וויסקי לממתינים לטיסה הרוצים לסדר את הראש. 
צלחת וסכום- הכוונה למסעדות המציעות ארוחות מלאות בישיבה למי שיש מספיק זמן להעביר ולשבוע עד הטיסה.
ולסיום אייקון של תפוח- איזור המגיש מאכלי בריאות, דלי שומן וירוקים.

שדה התעופה גטוויק GATWICK
שני בגודלו אחרי הית'רו, ממוקם 45 קילומטרים ממרכז העיר. הגעה- האופציה הטובה ביותר היא לקחת את אחת משלושת הרכבות, GATWICK EXPRESS שהיא בהחלט המהירה ביותר ועושה את דרכה למרכז העיר בחצי שעה, או את רכבת Thameslink שמגיעה עד לגשר לונדון (מתמוטט, מתמוטט) בכארבעים דקות, ואחרונה היא רכבת הSouth Central שמגיעה ב45 דקות לתחנת ויקטוריה המפורסמת. כמו כן אפשר גם מכאן לקחת מונית אך המחירים גבוהים בהרבה מהרכבות הללו.

שדה התעופה סטנסטד STANSTED
 שלישי בגודלו מבחינת שדות התעופה בלונדון, ממקום הכי קרוב לעיר (26 קילומטרים) אבל מגיעות אליו פחות טיסות. הגעה- רכבת הStansted Express היעילה ביותר מבחינת זמן ומחיר. גם כאן אופציית המוניות פתוחה לפניכם, חפשו את תחנת המוניות המורשית של סטנסטד, אל תשכחו לבקש מונה, נסיעה אמורה לעלות סביב ה80 פאונד.

שדה התעופה לוטון LOUTON
שדה התעופה הנידח ביותר, ממוקם כ60 קילומטרים ממרכז העיר. נהיה רלוונטי לטיסות מישראל ממש עם פתיחת הקו של איזיג'ט. הגעה- אפשר לקחת אוטובוס לתחנת הרכבת של חברת First Capital Connect. ומשם לעלות על רכבת למרכז העיר. משך הנסיעה כ50 דקות. מונית אפשרית גם כאן.

זקוקים לקישור להזמנת טיסה זולה ללונדון בתאריך ספציפי או באופן כללי, השאירו פנייה למוקד השרות שלנו בטופס הכחול להלן ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ברור בנושא טיסות זולות ללונדון או בנושאים של מלונות זולים להזמנה עצמאית, השרות ללא תשלום.

תגיות : טיסה ללונדון, טיסות ללונדון, הזמנת טיסה ללונדון.
ראו גם טיסה ליוון

ראו גם : טיסה לכרתים - טיסה לרודוס - טיסה לאיטליה - טיסה להלסינקי

 

קיצור דרך :
מלונות מומלצים בלונדון  3 כוכבים מומלצים  מחירים בלונדון  רכבת תחתית  אטרקציות בלונדון