להזמנת סיור מודרך בעברית בלונדון : 03-629-3434

 אתר  Inlondon.co.il מחפש מדריך/ה לסיור בעברית בלונדון. המדריך/ה צריכים להיות עם ניסיון הדרכה בלונדון, ידע בהיסטוריה ( מעבר לויקיפדיה ), ארכיטקטורה, תרבות בכלל, קניות, מסעדות , אינפורמציה פיקנטית על העיר ואישים הקשורים לעיר וכן הלאה. למעוניינים  - 03-6206147

המדריך שלנו לא יהיה זמין בתקופה הקרובה עקב מחלה.


המסלול : 

Tower Hill
גבעה הממוקמת בסמוך לנהר התמזה על הגדה הצפונית. כיום ממוקמת באתר אנדרטת הנצחה לזכר הנופלים במלחמת העולם הראשונה והשניה. נקודה היא מהעתיקות בלונדון, ממצאים מראים עד לעידן הברונזה והרומים. הגבעה התפרסמה בהוצאות להורג שנערכו עליה. תחנת רכבת מצויה בנקודה זו גם כן.
Tower Bridge
מהאתרים הידועים ביותר בלונדון ונחשב כאתר " חובה " לכל בא בשערי בלונדון. הגשר החל להבנה 1886, מאוחר יותר בנו מעבר להולכי רגל במעלה הגשר, כאמור הגשר מחובר בין שני מגדלים מרשימים.
More London
קומפלקס אדיר ומודרני, מרשים בארכיטקטורה שלו ויפה לראות את המודרנה לצד המבנים ישנים יותר. חנויות, מסעדות, מיזרקות, פסלים עירייה וכול טוב.
City Hall
עיריית לונדון
London Bridge
במהותו הגשר העתיק בלונדון, אך בפועל עבר הרבה גלגולים וגשרים שונים עברו מעל התמזה בנקודה זו,  מהראשון הוקם ע"י הרומים עד העכשווי שהוקם ב 1967 ונפתח ב 1973.
Southwark Cathedral
קתדרלה מרשימה וענקית לפחות ביחס למקומות הקדושים בארץ, ממוקמת בסמוך לגשר לונדון. ויטראז'ים מרשימים, מקום קבורתם של מספר אישים בין השאר אחיו של שייקספיר.
Borough Market
שוק מזון מהעתיקים מלונדון, מאכלים מכל העולם, לחובבי קולינאריה ובכלל.
Milinnium Bridge
גשר להולכי רגל מקשר בין הגדה הצפונית לדרומית, שוב קשר בין מודרנה לעתיק, כאשר הגשר בנוי מודרני בקצהו מוצג לראווה כנסיצ סנט. פול.
St. Pauls
מהכנסיות החשובות בלונדון ובאירופה בכלל, מבנה מרשים הן מבחוץ והן מבפנים עם אקוסטיקה עוצרת נשימה. אחד מהסמלים של לונדון כבר מאות בשנים.
Backingham Palace
ארמון בקינגהם בית המלוכה של בריטניה בו שוכנת המלכה, שם ובעוד ארמונות נוספים, אתר לא כדאי לפספס כאשר אתם בלונדון.
St. James
Trafalgar Square
מהכיכרות החשובות בלונדון אם לא הכי חשובה, פסלים, מזרקה, מבנים, היסטוריה, אירועים לרבות ערב ראש השנה החדשה בלונדון וכמובן יונים, הרבה יונים. ווסטמינסטר.
Convent Garden
כיכר נוספת חשובה בלונדון, כיכר קניות, אטרקציה תיירותית, אופרה, מופעי רחוב ועוד, לא לפספס.
Big Ben
ממגדלי השעון הידועים בעולם, מסמל את העולם החופשי, לא כדאי לפספס וגם א ניתן, גובהו 96 מטרים, מהסמלים של לונדון.
London Eye
מהאטרקציות המבוקשות בלונדון בעולם המודרני, סביר להניח שלא תרצו לפספס.

באקינגהם פאלאס
The Mall
ככר טרפלגר
קתדרלת סיינט פול
גשר המילניום
מוזיאון טייט מודרן
גשר לונדון
גשר מצודת לונדון
More London ובניין עיריית לונדון
Borough Market
שיט על התמזה
ביג-בן
כנסיית ווסטמינסטר
London Eye
 
מדריכה דוברת עברית תיקח אתכם לאחר הסיורים הכי מדליקים והכי אטרקטיבים במרכז לונדון, לא רק שהסיור בעברית שזה כבר פלוס גדול הוא גם אטרקטיבי יותר מרוב הסיורים הסטנדרטיים האחרים המוצעים לתיירים בלונדון. שימו לב בסיור זה לא נכנסים לתוך האתרים, אלא אם מעוניינים, קחו בחשבון שהאתרים עולים כסף וצריך להוסיף על התשלום של הסיור, בנוסף הכניסה לאתרים יגזול לכם זמן מהסיור עצמו. המלצה - צאו לסיור כמו שהוא עם המדריכה ובמועד אחר תבחרו את האתר המעניין אתכם ותבלו בו.

הסיור המודרך הוא פרטי שלכם, רק אתם והמדריך!
לא מדובר בסיור בקבוצה גדולה של אנשים שאתם לא מכירים.
הסיור הינו סיור רגלי + שימוש במטרו, לא מדובר בסיור עם רכב.
משך הסיור כ 6 שעות.

  ראו גם סיור מודרך ברומא בעברית

  ראו גם : סיור בעברית בברלין